Семінар "Формування конкурентноспроможного випускника в сучасному навчальному закладі", в якому взяли участь завідувач районного методичного кабінету Журавлюк В.М., представник ВІППО Щоголєва Л.Р. та заступники шкіл району.
У тижні історії взяли участь 5-11 класів. Тиждень був насичений цікавими конкурсами, вікторинами, відеороликами "Моя Україна", "Веселі браття, часи настали", "Журавлі". Кожен клас готував історичну стінгазету - кращими виявились п'ятикласники. В грі "Правовий ринг" перемогла команда у складі учнів 10-11 класів. Завзято змагалися між собою учні 5 класу у вікторині "Юний історик". Шестикласники показали свої знання у конкурсі "Що? Де? Коли?". Семикласники і восьмикласники змагалися у вікторині "Любов до пізнання". Під час заочної мандрівки "Сім чудес світу" учні 5-6 класів зуміли збагатити свій багаж знань цікавими історичними фактами. У конкурсі "У якій Україні я хотів би жити" учні висловлювали свої щирі думки, побажання, почуття та мрії щодо мабутнього своєї держави, а переміг одинадцятикласник Микола Поліщ
... Читати далі »
Наше майбутнє – це наше минуле, тому учні 7 класу не забуваються традиції та звичаїв нашого народу. Частинку їх вони відтворили у святі «Масляна», на якому діти змагалися, грали в сніжки, каталися на санках, пригощали всіх присутніх млинцями з сиром, маком, вишнями, тощо.
Наша школа знаходилася в полоні математики. Підготовка почалася задовго до проведення тижня. Кожен клас отримав завдання: намалювати малюнок, випустити газету про видатного математика. В останній день навчання перед тижнем математики всі газети, плакати були вивішені в коридорах школи. Крім того, всі були ознайомлені з гарно оформленим планом проведення тижня.
Відкрився тиждень урочистою лінійкою.. До дітей початкових класів прийшла у гості «Цариця математика» зі своїми помічниками Знайком та Незнайком, яка роздала учням 1- 4 класів запрошення на тиждень математики.
У конкурсі «Кращий плакат про математику», на якому було представлено 7 робіт учнів 5 – 11 класів, перемогу здобув плакат учнів 5 класу. Перемогу в інтелектуально-розважальній грі «Юні математики» здоб
... Читати далі »
протягом якого керівники гуртків та учні презентували виставки своїх робіт та робіт учнів з образотворчого мистецтва: витинанки, вироби з бісеру, вироби з стрічок, витинанки, квілінг, роботи з пластиліну, та інші.
Всі кращі надбання і досягнення нашого народу, його звичаї і традиції, пісні і думи не пропали даремно, не канули у вічність, вони збереглися і донині не тільки в генетичній пам’яті,але в теперішній культурі, побуті, звичаях нашого народу, тобто у нашому серці як щось дороге, трепетне, притаманне тільки нам, українцям. Тому учні 7 класу провели вечорниці , приурочені до свята Катерини, на яких відродили традиції, звичаї нашого народу.
У святково прибраному залі дівчата, одягнені у стародавнє українське вбрання, ворожили, пригощали гостей пирогами і варениками. Бурхливими оплесками зустріли присутні господарів оселі, ролі яких виконували Ткачук Микола і Мелечко Олена.
Українські народні пісні «Ой у вишневому садочку», «Цвіте терен», «В саду гуляла», «Розпустили кучері дівчата» майстерно виконали всі учні класу. Свято залишило хорош
... Читати далі »
У школі відбулась незабутня зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни, орденоносцем, жителем с.Коритниця- Михайлом Мироновичем Артемєвим. Дарма, що за паспортом 89, обличчя вкрите зморшками, на скронях сивина, бо уже з перших хвилин зустрічі Михайло Миронович захопив присутніх своєю хорошою пам’яттю, енергійністю, життєвим оптимізмом, щирістю. До глибини душі вразили розповіді про голод, воєнні роки, рани, друзів…
Ще раз переконались, що знати і пам’ятати буремні роки нашої Батьківщини потрібно не мертвим, а живим, що саме завдяки таким мужнім захисникам ми маємо можливість жити, радіти, творити.
Непомітно добігла довгождана зустріч. На закінчення ветеран подарував власноруч списаний зошит з фронтовими піснями, та ще й, гортаючи зошит, виконав напам’ять декіль
... Читати далі »
Цікаво та незвичайно прийшла до нас осінь, яку наші учні зустріли з великими кошиками овочів і фруктів та різноманітними солодощами, які і продавали на ярмарку. Дуже цікаво учням було відчути себе продавцями на ринку. Саме так, на ринку, бо не залишилося жодної дитини, яка б не взяла участі у святі. Можна було придбати все: пончики, пироги, кекси, цукерки, різноманітне печиво, бублика, яблука, …. , які постаралися приготувати мами та бабусі для своїх улюбленців. І ціни різноманітні….
Традиційно ми святкуємо день вишивки , який припадає на свято «Покрови» та день «Козацтва». Учні та вчителі приходять у вишиванках, роблять виставку робіт вишивки, проводять різні конкурси, заходи.